24203. RING, 18k vitguld med briljanter samt blågröntonad sten. Vikt 7,9 gram.
Med 20 st briljanter om tot ca 0,6 ct samt ovalt slipad blågröntonad sten i center med mått ca 2 x 1, höjd 0,5 cm.
Storlek 16,5.
Slitage. Blåtonad mittsten med repor och ett nagg/avslag.