RING, 18k vitguld med briljanter samt blågröntonad sten. Vikt 7,9 gram.

24203. RING, 18k vitguld med briljanter samt blågröntonad sten. Vikt 7,9 gram.

Med 20 st briljanter om tot ca 0,6 ct samt ovalt slipad blågröntonad sten i center med mått ca 2 x 1, höjd 0,5 cm.
Storlek 16,5.

Slitage. Blåtonad mittsten med repor och ett nagg/avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 16,5.

Antal besök: 1 099