MINIATYRSERVIS, 3 delar, silver, 1900-tal.

241999. MINIATYRSERVIS, 3 delar, silver, 1900-tal.

Höjd ca 5 - 11 cm, total vikt ca 240 g.

Slitage, repor och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och bucklor.

Antal besök: 775