LARS NORRMAN. Färglitografi, signerad och numrerad 192/360.

241979. LARS NORRMAN. Färglitografi, signerad och numrerad 192/360.

Motiv med två geishor.
Ca. 63x99 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv med två geishor.
Ca. 63x99 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 1 260