SIDEBOARD, teak, 1960/70-tal.

SIDEBOARD, teak, 1960/70-tal.
2419791. SIDEBOARD, teak, 1960/70-tal.

Längd 180 cm, bredd 74 cm, höjd 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 053