SJÖKORT DANMARK, 4 st, 1950-60-tal.

2419420. SJÖKORT DANMARK, 4 st, 1950-60-tal.

Titlar bl.a.: Svendborg sund + Guldborg sund, Lim fjord

Mått ca 980x670 mm.

st.

Delvis några revor, fläckar, stämplar. Vikta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 980x670 mm.

st.

Antal besök: 448