ASSIETTER , 12 st " Grand " Arthur Percy, Upsala-Ekeby.

241932. ASSIETTER , 12 st " Grand " Arthur Percy, Upsala-Ekeby.

Assietter, 12 st, diameter 18,5 cm.

1 st nagg
1 st Produktionsmiss glasyr, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st nagg

Antal besök: 858