KOMMOD, jugend, 1900-tal.

KOMMOD, jugend, 1900-tal.
24191. KOMMOD, jugend, 1900-tal.

Längd 58, bredd 48, höjd 99 cm.

Slitage, förstärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, förstärkningar.

Antal besök: 730