GEORG RING. "Strandklippor (Tylösand)", signerad och daterad 67.

241897. GEORG RING. "Strandklippor (Tylösand)", signerad och daterad 67.

Ca. 24x32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 24x32 cm.

Antal besök: 966