TORBORG KARLSSON LINDBERG. Figurin, trä, signerad.

241894. TORBORG KARLSSON LINDBERG. Figurin, trä, signerad.

Samepar. Snidat och bemålat trä. Höjd ca 14 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 520