PROJEKTOR, Society for Visual Education Inc, Chicago, 1900-tal.

2418903. PROJEKTOR, Society for Visual Education Inc, Chicago, 1900-tal.

Längd ca 21 cm. Höjd ca 18,5 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Damm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 439