VAS, Ann Wåhlström, Cultura Metall, signerad och numrerad 118.

241873. VAS, Ann Wåhlström, Cultura Metall, signerad och numrerad 118.

Längd 31,5, bredd 7, höjd 23 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 601