LYKTA, metall och glas, 18/1900-tal.

241839. LYKTA, metall och glas, 18/1900-tal.

Höjd ca 23 cm.

Slitage, smärre bucklor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 23 cm.

Antal besök: 523