BORDSPENDYL, förgylld mässing, 1800-tal.

24178. BORDSPENDYL, förgylld mässing, 1800-tal.

Dekor av musketör, nyckel och pendel finns, höjd 42 cm.

Slitage, dekordel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, dekordel saknas.

Antal besök: 982