VAS, keramik, "Pepita", Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby. 1950-tal.

241700. VAS, keramik, "Pepita", Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby. 1950-tal.

Mintgröna romber.
Höjd 27,2 cm.

Bruksslitage, micronagg, hårlinjespricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mintgröna romber.
Höjd 27,2 cm.

Antal besök: 6 227