Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ORVAR PALM. Båtar och figurer, olja på duk, signerad OP-64.
241694. ORVAR PALM. Båtar och figurer, olja på duk, signerad OP-64.
60x 100 cm.
Något fläckig.
Gör en kostnadsfri värdering!
60x 100 cm.
Något fläckig.
Göteborgs Auktionsverk
1 059