VAS, keramik, Karl Heinz Schulz-Köln, Arabia, Finland. 1960-tal. Signerad.

241673. VAS, keramik, Karl Heinz Schulz-Köln, Arabia, Finland. 1960-tal. Signerad.

Svart och vit dekor i relief. Vändbar för höga och låga blommor. Signerad "SK"
Höjd 36 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 3 990