BERTIL BROLIN. "Vid kusten", olja på duk, signerad.

241666. BERTIL BROLIN. "Vid kusten", olja på duk, signerad.

38 x 46 cm.

Bertil Brolin (1913–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Bertil Brolin (1913–2003)

Antal besök: 1 566