STOL "Hill House", Charles Rennie Mackintosh för Cassina, Italien, 1900-talets andra hälft.

241665. STOL "Hill House", Charles Rennie Mackintosh för Cassina, Italien, 1900-talets andra hälft.

Svartlackerat trä, stoppad grön sits. Märkt Cassina, numrerad 12840.

Bruksslitage, Mindre fläckar samt repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 029