Bestående bland annat av:
Vas, GAB Stockholm 1935, höjd ca 15 cm.
2 st skedar stämplade Kullberg 1782, längd ca 14,5 cm.
Total vikt ca 454 gram.
Slitage, gravyrer, skador, delar saknas.
Bestående bland annat av:
Total vikt ca 454 gram.