SILVER, 1700-1900-tal.

SILVER, 1700-1900-tal.
241647. SILVER, 1700-1900-tal.

Bestående bland annat av:
Vas, GAB Stockholm 1935, höjd ca 15 cm.
2 st skedar stämplade Kullberg 1782, längd ca 14,5 cm.

Total vikt ca 454 gram.

Slitage, gravyrer, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående bland annat av:

Total vikt ca 454 gram.

Antal besök: 923