G INGEMAR ERIXON. "Träd vid mur", Policastro Campania, Italien, olja på duk, signerad G I Erixon.

241639. G INGEMAR ERIXON. "Träd vid mur", Policastro Campania, Italien, olja på duk, signerad G I Erixon.

55x61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

55x61 cm.

Antal besök: 3 949