TEDOSA, porslin, 1700-tal, proveniens Krapperup slott.

24163. TEDOSA, porslin, 1700-tal, proveniens Krapperup slott.

Höjd 11, bredd 3,5 cm.

Senare mässings lock.
Obetydlig hörn nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11, bredd 3,5 cm.

Senare mässings lock.
Obetydlig hörn nagg.

Antal besök: 1 429