NYSILVERFÖREMÅL, 11 st, 1900-tal.

2416186. NYSILVERFÖREMÅL, 11 st, 1900-tal.

Högsta kanna höjd 24 cm.
Lockskål på fot höjd 25 cm.
Lockskål med glasinsats diameter 13 cm.
Kannor, servettställ, skål mm.

Fläckar, repor.
Lock till en kanna löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta kanna höjd 24 cm.
Lockskål på fot höjd 25 cm.

Fläckar, repor.
Lock till en kanna löst.

Antal besök: 292