BORDSLAMPA, stomme och skärm i metall, 2000-tal.

241600. BORDSLAMPA, stomme och skärm i metall, 2000-tal.

höjd ca 49 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 49 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 139