SIDEBOARD "Trio", Nils Jonsson, Troeds Bjärnum ur serien "Bra Bohag", 1950/60-tal.

241588. SIDEBOARD "Trio", Nils Jonsson, Troeds Bjärnum ur serien "Bra Bohag", 1950/60-tal.

Fanerat i teak.
Två skjutbara skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan. Mittparti med fem lådor.
Mässings skodda ben.
Etikettmärkt: Bra Bohag Hugo Troeds Bjärnum.
Längd 191 cm.
Bredd 44 cm.
Höjd 71 cm.

Bruksskick.
Någon ring på ovansidan.
Repa.
Små stötmärken.
Pappersrester fast på ett hyllplan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerat i teak.
Mässings skodda ben.
Längd 191 cm.
Bredd 44 cm.
Höjd 71 cm.

Bruksskick.
Någon ring på ovansidan.
Repa.
Små stötmärken.

Antal besök: 4 066