BYRÅ, 3-lådig, teak, 1950/60-tal.

241527. BYRÅ, 3-lådig, teak, 1950/60-tal.

Längd 82, bredd 41, höjd 69,5 cm.

Träskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träskador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 661