RÖDVINSGLAS, 11 st, modell "Bror", 1900-tal.

241513. RÖDVINSGLAS, 11 st, modell "Bror", 1900-tal.

Slipad dekor och fot. Höjd ca 18 cm. Diameter ca 8,5 cm.

Bruksslitage. Mikronagg. Enstaka större nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 141