ÖRONLAPPSFÅTÖLJ med FOTPALL, klädsel i brunt skinn, On Reflection, 1900-talets andra hälft.
241423. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ med FOTPALL, klädsel i brunt skinn, On Reflection, 1900-talets andra hälft.
Klädsel i skinn. Djuphäftad rygg. Lös plymå. Svängda ben.
Höjd 100 cm.
Sitthöjd 45 cm.
Etikettmärkt: Manufactured exclusivley by On Reflection The specialists.
Bruksslitage.
Klädsel med repor.
Någon söm har släppt.
Ben med repor och färgbortfall.
Höjd 100 cm.
Sitthöjd 45 cm.
Bruksslitage.
Klädsel med repor.
Någon söm har släppt.