SERVISDELAR, 43 delar, "Mexico", Bing & Gröndahl, 1960/70-tal.

241420. SERVISDELAR, 43 delar, "Mexico", Bing & Gröndahl, 1960/70-tal.

17 assietter
9 kaffefat
7 kaffekoppar
4 djupa tallrikar
4 mattallrikar
3 tekoppar
1 stort fat
1 sockerskål
1 gräddkanna.

Åldersslitage.
Några kaffekoppar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

17 assietter
9 kaffefat
7 kaffekoppar
4 djupa tallrikar
4 mattallrikar
3 tekoppar
1 stort fat
1 sockerskål
1 gräddkanna.

Åldersslitage.
Några kaffekoppar med nagg.

Antal besök: 4 346