17 assietter 9 kaffefat 7 kaffekoppar 4 djupa tallrikar 4 mattallrikar 3 tekoppar 1 stort fat 1 sockerskål 1 gräddkanna.
Åldersslitage. Några kaffekoppar med nagg.