SERVIS, 8 delar, keramik Upsala-Ekeby, 1920-30-tal.

241402. SERVIS, 8 delar, keramik Upsala-Ekeby, 1920-30-tal.

Servis 8 delar.

1 st mugg obet nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Servis 8 delar.

1 st mugg obet nagg.

Antal besök: 1 722