Förgylld mässing. 5 ljuspunkter.
Höjd inklusive kedja 82 cm
Diameter 42 cm.
Åldersslitage.
Ej funktionstestad.
Höjd inklusive kedja 82 cm
Diameter 42 cm.
Åldersslitage.
Ej funktionstestad.