SPEGEL, 1900-talets andra hälft.

241376. SPEGEL, 1900-talets andra hälft.

41 x 58 cm.

Slitage, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 58 cm.

Slitage, smärre färgbortfall.

Antal besök: 501