ARMBANDSUR, Daniel Klein Exclusive quartz.

2413700. ARMBANDSUR, Daniel Klein Exclusive quartz.

Diameter exkl krona ca 42,2 mm

Ref.nr: 0029367101.

Trasigt armband. Smärre slitage på urtavla och repor på baksida. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ref.nr: 0029367101.

Antal besök: 552