Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
HANS LINDBERG. "Sovmorgon i hönshuset". Olja på duk, signerad.
241344. HANS LINDBERG. "Sovmorgon i hönshuset". Olja på duk, signerad.
Ca. 39x39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 39x39 cm.
Gomér & Andersson Linköping
6 214