KANNA med LOCK, porslin, Kina, 1700-tal.

241340. KANNA med LOCK, porslin, Kina, 1700-tal.

Dekor i underglasyrblått av trädgårdsmotiv. Längd 14 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 182