KULSPETSPENNOR, 2 st, delvis sterlingsilver med emaljdekor, "Tribes of Israel", Made in Istrael, 1900-talets andra hälft.

241336. KULSPETSPENNOR, 2 st, delvis sterlingsilver med emaljdekor, "Tribes of Israel", Made in Istrael, 1900-talets andra hälft.

Penna, märkt Globus, längd ca 13 cm.
Penna, med bricka samt ask märkt Rolex, längd ca 12 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 741