KAFFESERVIS, Schlottenhof, samt MOCCAKOPPAR, 27 + 12 delar, porslin, 1900-tal.

241327. KAFFESERVIS, Schlottenhof, samt MOCCAKOPPAR, 27 + 12 delar, porslin, 1900-tal.

12 koppar med fat
12 assietter
1 kaffekanna, höjd ca 21,5 cm
1 gräddkanna
1 sockerskål
12 moccakoppar med fat.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 koppar med fat
12 assietter
1 kaffekanna, höjd ca 21,5 cm
1 gräddkanna
1 sockerskål
12 moccakoppar med fat.

Slitage.

Antal besök: 1 521