PROPELLER. Mässing, 1900-tal.

PROPELLER. Mässing, 1900-tal.
2413209. PROPELLER. Mässing, 1900-tal.

Monterad på väggsockel.
Märkt, Alco, V420 X 330.
Diameter ca 36 cm.

Bruksslitage, märken, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterad på väggsockel.
Märkt, Alco, V420 X 330.
Diameter ca 36 cm.

Antal besök: 479