VAS i glas, Monica Backström, Kosta Boda, osignerad.

241299. VAS i glas, Monica Backström, Kosta Boda, osignerad.

Vas i svagt gultonad samt klar glasmassa. Reliefdekor av mörklila påklipp.
Höjd 32,5 cm.

Bruksskick.
Tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32,5 cm.

Bruksskick.
Tillverkningsdefekt.

Antal besök: 816