SKOTSK LANDSKAPSOLJA PÅ DUK.

SKOTSK LANDSKAPSOLJA PÅ DUK.
2412932. SKOTSK LANDSKAPSOLJA PÅ DUK.

Olja på duk, inramad tidigt 1900-tal av skotskt landskap med otydlig signatur, ramstorlek 72,5 x 51,5 cm.

Skador på ram och smärre flisning på målningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 428