BRÄNNVINSFLASKA, glas, 1800-tal.

241273. BRÄNNVINSFLASKA, glas, 1800-tal.

Höjd utan kork 21,5 cm, med kork 26,5 cm.

Bruksslitage samt repor, smuts i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 998