RÄKNESNURRA, Facit, 1900-talets första hälft.

2412614. RÄKNESNURRA, Facit, 1900-talets första hälft.

Längd ca 30 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall. Ställvis anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 30 cm.

Antal besök: 364