BARSKÅP i form av jordglob, 1900-talets slut.

241258. BARSKÅP i form av jordglob, 1900-talets slut.

Barskåp på hjul, med inredning för flaskor.
Höjd ca 90 cm.
Masonit, papp, plast.

Bruksslitage.
Någon skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 90 cm.
Masonit, papp, plast.

Bruksslitage.
Någon skada.

Antal besök: 2 058