FÅTÖLJ och STOLAR, 2 st, Svante Skogh, 1900-talets andra hälft.

241240. FÅTÖLJ och STOLAR, 2 st, Svante Skogh, 1900-talets andra hälft.

Randig klädsel. Stolar med själad rygg.

Bruksslitage. Repor, slagmärken, skador på dynor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 476