ringt stol. Mitten århundradet design.

2412204. ringt stol. Mitten århundradet design.

ringt stol. Mitten århundradet design trä svart och klarlackerad

cca H85cm x Sh 44cm x B43cm x D43cm.

Tecken på ålder och användning är närvarande. repor och scuffs. stegpinnar eller ryggstöd vinglar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 479