MATGRUPP, gustaviansk stil, 5 delar, 1900-tal.

241218. MATGRUPP, gustaviansk stil, 5 delar, 1900-tal.

4 stolar, bord samt 2 iläggsskivor. Bordets längd 137, bredd 101, höjd 75, bordsskivornas bredd 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 297