ANN-MARIE EKBOM. Göteborgshamn, olja på duk, signerad och daterad -57.

241196. ANN-MARIE EKBOM. Göteborgshamn, olja på duk, signerad och daterad -57.

50 X 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 X 61 cm.

Antal besök: 2 540