KULSPRUTEPISTOL, replika, Mac-11, Denix.

2410886. KULSPRUTEPISTOL, replika, Mac-11, Denix.

Helt i metall.
Längd 26 cm.
Höjd 24 cm.

Mekaniskt fungerande, slitage, repor vid sidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Helt i metall.
Längd 26 cm.
Höjd 24 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 364