SKYLTAR, 4 st, metall/masonit., 1960-tal.

241081. SKYLTAR, 4 st, metall/masonit., 1960-tal.

Trollhätteglass, metall, längd 45, höjd 25 cm.
Högertrafik, masonit, höjd 60 cm.
2 registreringsskyltar. Den större metall/emaljerad. Den mindre i plast.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 785