TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, diameter ca. 38 cm.

241070. TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, diameter ca. 38 cm.

Gul glaskupa.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gul glaskupa.

Bruksslitage.

Antal besök: 585